Ik volgde de incompany opleiding creatief denken facilitator. Het zijn hele praktische tools die ik vanaf dag 1 al kon gebruiken in mijn werk. Ik gebruik het nu nog steeds wekelijks, want ik zie dat dit de manier van werken is die heel helpend is bij overleggen. Je haalt er veel meer uit.
Korte opleiding creatief denken
In deze driedaagse creatief denken leer je je eigen creatief denkvermogen trainen & uit de geijkte denkpaden stappen.
Je stapt vanaf moment één in de wereld van anders denken. Wat je in deze drie dagen leert:
- Vergroten van je eigen creatieve en oplossingsgerichte denkvermogen;
- Echt innovatieve brainstorms met kleine groepen kunnen begeleiden;
- 8+ verschillende tools (werkvormen), voor alle denkstijlen;
- Sessie design & vragen scherp formuleren;
- Meer energie, positiviteit en duidelijkheid in overleggen kunnen brengen.
Over de driedaagse korte opleiding creatief denken
Je leert zo’n 8 tools uit o.a. de creatief denken methodiek die je direct hierna kunt inzetten in brainstorms en overleggen. En natuurlijk voor jezelf om je eigen creativiteit te blijven stimuleren.
Al na de eerste trainingsdag weet je vraagstukken op een andere en verrassende wijze te benaderen. Zo komen nieuwe oplossingen of ideeën niet alleen van één iemand, maar heb je de handvatten om samen met anderen tot concrete uitkomsten te komen. Denkstijlen leer je eerder herkennen en benutten.
In deze training tref je deelnemers uit verschillende sectoren. Denk aan sport, onderwijs, zorg, welzijn, overheid en bedrijfsleven. Altijd benutten we de vraagstukken en uitdagingen uit de groep. Zo help je elkaar met verrassende invalshoeken en ga je zelf ook met praktische uitkomsten naar huis.
Meer weten over de modules? Ontdek ze hieronder!

De trainers
Etienne Verhoeff
Sportjournalist van huis uit, met een bak aan ervaring als presentator op radio en televisie. Etienne is een echte ondernemer. Maakt ook zo’n 400 podcasts per jaar.
Kyra van Leeuwen
Speelde als golfster op de Europese Tour. Studeerde af in organisatiesociologie. Maakte al vroeg kennis met ondernemen en het trainersvak. Fetish voor verbale en non-verbale communicatie.

